אביב בנאפה

בוטיק נאפה (NAPPA) לתיקים, נעליים ואקססוריז, חוגג עשרים אביבים של פעילות ענפה שכבר מזמן חצתה אוקיינוסים.

לאחרונה ממש אף השיקו בעלי הבוטיק, חלי ודרור, ליין תיקים משלהם תחת המותג "נאפה אקססוריז". גם מגמת התיעוש הסביבתי והתרבות הקניונים בעיר ובסביבותיה לא יכולים לבוטיק האלגנטי והוא שואב את ייחודו מקהל לקוחות נאמנים בארץ ובעולם . "הניסיון הרב שלנו עם הלקוחות הביא אותנו למחשבה שאנו רוצים לייצר עבורן ליין תיקים משלנו. אספנו את כל מה שהלקוחה שלנו מבקשת: עור איכותי, פרקטיות, אסתטיקה ויופי וצבעים עכשוויים וקיבלנו תוצאה מדליקה . הוצאנו סדרה של חמישה דגמים והם ממש נחטפו". אומרת חלי בגאווה.

4
5
"לצד הייצור החדש אנו עובדים עם מעצבות ישראליות מובילות דוגמת נטע שדה, כיסים, אפיקה וכמובן ייבוא איטלקי של ג'אני רוסי, מנדרינה דאק ופורלה". נעלי אופנה ונוחות של ג'ויה הישראלית ותכשיטים של סאשה. יש גם סקציה מיוחדת לאוהבי תיקי הקיפלינג ואיך לא? לקראת הקיץ אפשר לקחת מכאן מזוודות דלסי (DELSEY)  איכותיות מצרפת ישר לשדה התעופה. "אני חושבת שמה שמאפיין אותנו בנאפה הוא שאנחנו באמת אוהבים את הלקוחות שלנו ושכל פריט שנבחר כאן בחנות, מהתיק הכי גדול ועד למחזיק המפתחות, נבחר מתוך טעמנו האישי ובאהבה גדולה. "הקיץ ישלטו בטקסטיל בכלל צבעי הזהב הכסף והחרדל. אך גם מקומם של הלבן והפודרה והבז' לא נפקד. והשחור אלמותי כהרגלו"

9

6

את עשרים שנות הפעילות הענפה מתחזקת זוגיות של לא פחות שנים. "הזוגיות שלנו התחילה כמעט יחד עם הבוטיק. דרור פתח את החנות ואני נשאבתי לתוך העולם שלו לגמרי". מאז שניהם הקניינים, האדמיניסטרטורים ואנשי המכירות. ויש גם אתר מקוון, בעברית ובאנגלית,  שמתעדכן חדשות לבקרים. "על אף שאנו אוהבים את היחס האישי יש לנו הרבה לקוחות בארץ וגם ישראלים המתגוררים בארה"ב, אירופה וקנדה, שמזמינים דרך האתר. אבל כשהם קופצים לביקור מולדת הם חייבים להגיע בעצמם".

8

נאפה אחוזה 148 רעננה |  058-6627766, 09-7410830 אתר: www.nappa.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 + 20 =