אודות

לירן דברת - תמונת פרופיל

לירן, בת 38 (המוח יודע, היד מסרבת לכתוב), נשואה ("בעלולו" אני קוראת לו) אמא לתאומות בנות 6 ("חוביזות", זה הכינוי). עובדת (כמו רובנו, צריך לחיות ממשהו) וכותבת שורות אלה מתוך ההבנה הרחבה את עולם הצרכנות על הפרקטיות, הגיוון האינסופי שבו, ולעתים גם העוולות שבו.

רינת גור, בשנות ה-40 לחייה (לא נתקטנן על מספר מדויק נכון?) אמא לחייל ובו בזמן לילדה בת 6 ורעייתו של חנן המחונן. חולה על החיים הטובים, על אופנה ואסתיטקה.

לתפיסתנו, כולנו בתנועה מתמדת במשך היום וכדי לסדר את חיינו כך שיהיו נוחים, פשוטים ומאורגנים יותר, ליקטנו בשנה האחרונה המלצות ממוצרים ושירותים שבדקנו במרחב הפרטי שלנו: בבית עם המשפחה, החברים ו"על בשרנו" (בחלק מהמקרים ממש על בשרנו מילולית) שמחות להציג את "בדקתי, אהבתי!" בלוג בו אנו ממליצות לכם על מה שאנחנו מתחברות אליו מתוך בדיקה אישית. לא מחלקות ציונים וכוכבים רק מנמקות ומסבירות את החוויה ולמה התאהבנו.

בין המדדים שלנו: נוחות, פונקציונליות, אמינות, הוגנות בעלות, הפתעה, אמינות, בריאות, פשטות ורלוונטיות לפתרון בעיות, התחשבות תקציבית, עיצוב, אדיבות (אם מדובר בשירות) וכו'. מה שבעצם כל צרכן ממוצע מצפה לו. גם אם התאכזבנו ממוצר או שירות – שיימינג הוא לא דרכנו ולא ננקוב בשמות ספציפיים.

אם אני חטאנו בסטייה מן הדרך למתכון היסטרי/טיפ שימושי/בדיחה סרת טעם/פרטים אינטימיים אנא גלו סובלנות. אומרים שהנייר סובל הכל, אנו מנסות זאת גם על הרשת…

אוהבות לבדוק ואוהבות אתכם.