אמנות לכל כיס

וואו כמה אני מקנאה באמנים. אנשים עם כשרון מולד שעובדים במה שהם אוהבים. עבודה שמבטאת אותם עצמם ומחויבת לאמת שלהם. אני לא מומחית לאמנות – מתרשמת ממה שעיני רואות וגופי חש ולא ממה שכתוב על הקירות במוזיאונים וגלריות.

לפני כשנתיים נתקלתי לחלוטין במקרה בשי יוסף – אמן וקריטוריסט.  התוודעתי במקרה לקריקטורות מדהימות עת גויס האמן הצעיר לאייר את דמותם של ילדי הגן עבור מסיבת הסיום השנתית.

נשמע מצחיק אבל הדיוק שהפגין, המהירות שבה הוא משרבט בנונשלנטיות, שיתוף הפעולה שהוא מוציא מהמודלים שלו על אף היותם בני 4 או 5 סיקרנו אותי לעקוב אחרי האיש ועבודתו.shai1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נברתי ברשת ומצאתי אתר אינטרנט שלו ואת דף הפייסבוק שלהם ואז הכל נהיה ברור. הקריקטורות הן רק קצה הקרחון. הבחור מציע את האמנות האישית שלו בדמות ציורי שמן על בדים גדולים. הוא מאפשר לרכוש לא רק את ציורי המקור שלו אלא מנגיש את המכירה לכל אחד מאיתנו בארץ ובעולם בכדי להזויל את העלויות – כהדפסים חתומים על בד באיכות מאד גבוהה. כך תוכלו לרכוש עבודה שלבכם פעם מולה בעלות סמלית של 159$ (תמונה גדולה ברוחב 2 מטר).

עבודותיו ברוב המקרים נקשרות באג'נדה חברתית – הציג בתחילת השנה תערוכת פורטרטים מאפריקה המורכבת מעבודות שקשה מאד להישאר אדישים אליהן.

לדידו "אני מאמין שאמנות על שלל רבדיה, מבטאת יותר מכל דבר אחר בחיים את המושג הזה שנקרא – תהליך. זהו מסע מתמשך של חיפוש, בו אנו נוברים לא מעט בשאלה החוזרת ונשנית – מי אנחנו? תשובה לשאלה זו סבוכה. ביננו לבין עצמנו יש עתות שלום ויש עתות מלחמה.  החשוב הוא מבחינתי להישאר מחוייבים לתהליך, למסע. כל זמן שהגלגלים עובדים, אזי שגם עצירה לשם התבוננות היא חלק אינטגרלי מן התהליך. דרך פלטפורמה זו אני שמח לשתף אתכם במסע הפרטי שלי.

a62382_3fc7c526cd954f1384c99a927b38e786mv2

ניתן להתרשם ממגוון עבודותיו באתר האינטרנט שלו.
אם יהיה לכם מזל ותצליחו להביא אותו לאייר לכם באירוע – רווח נקי שלכם. טל' 054-7696091.

א-ה-ב-ת-י!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × two =