גייל עוצרת את הגיל

בואכם מלון דן אילת המפואר, למטה בשדרת המעצבים, נמצאת הממלכה הקוסמטית המזמינה של גייל שניידר.

שניידר, אישה יפה ומטופחת מאין כמותה, שבה ארצה לאחר שהות של חמש עשרה שנים בארה"ב והיא חתומה על פיתוח "סרום הקסם" – "MAGIC SERUM"  של חברת WB  MIAMI. החברה נוסדה בשנת 2005 במיאמי על ידי גייל ואחותה דרי, שהיו מעורות בחיי החברה הגבוהה והיו אחראיות באופן אישי על עיצוב הגבות של סלביות ומלכות יופי מקומיות. הספציאליטה של WOW BROWS  הוא עיצוב גבות בשיטת השערה ובטכניקה ייחודית. בארצנו הקטנטונת גייל חתומה על יופיין של סלביות מקומיות, ביניהן, הגבות של עינת שרוף.

"סרום הקסם" אומרת גייל, "הוא סרום אנטי אייג'ינג, המשלב בתוכו ארבע פונקציות: לחות יום וסרום עשיר, פריימיר, וקרם לילה. הסרום מכיל מרכיבים טבעיים, המחיים ומשקמים את העור. הוא עשיר בחומרים פעילים, ויטמינים, מינרלים, תמציות צמחים ושמנים כגון: נבט החיטה, אבוקדו, אובלפיחה וגזר. חלבוני חיטה וחומצה הילאורונית – כל אלה משפרים את יכולת החדירה המיידית שלו והספיגה בעור. (לא מכיל פרבאנים).

fullsizerender-1

קיבלתי פינוק מלכותי אצל גייל, הכולל משיחת הנסך הקסום על פני, איפור מקצועי וקפה הפוך מוקצף. את "סרום הקסם" בדקתי בעצמי . בכל בוקר לאחר ניקוי פנים טוב, אני לוחצת שתי לחיצות קלות מהבקבוק המהודר, ומושחת את פני בתנועות סיבוביות על מנת להחדירו. התחושה היא של מיצוק ומשי, לחות ורעננות וכן פני קורנות. מסתבר, כי הוספתי לי זוהר נעורים.

את "סרום הקסם" אתן יכולות להשיג בבלעדיות רק אצל גייל, במלון דן אילת, או אם בא לכן לקפוץ למיאמי תעצרו בדרך אצל דרי. חוץ מזה ישנם משלוחים לכל רחבי הארץ ונקודת איסוף ברמת אביב.

ללא ספק, סוד קסמה של גייל הוא לא רק בסרום. היא פשוט מקבלת נשים כמוני (הנלחמות בהשפעות הגיל בכל צורה אפשרית) בהכנסת אורחים מלבבת, השייכת למחוזות אחרים, רחוקים, קסומים.

גייל שניידר – 050-6409044 | מלון דן אילת החוף הצפוני.

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

eighteen + ten =