המטריה הסטרייטית שלי

מכירים את זה שהגשם רודף אחריכם ואתם רודפים אחרי המטריה שלכם, שקניתם בזול בדרך כלל?  הדבר השני הכי מבאס בחורף הוא המירוץ המטורף הזה בלהחזיר את המטריה למקום. ותמיד אבל תמיד זה כנגד כל הסיכויים. ואיזה מעפן אנחנו נראים כשאנחנו רודפים אחרי חתיכת הבד-ניילון שעוד נותרה על הברזל המעוקם ומנסים להגן עליה בגופנו שכבר מזמן נהיה מים. זהו! נמאס לי מזה טוטאלית. חסל סדר מטריות מתכופפות, מתהפכות, מסתובבות, נשברות.

הבטחתי לעצמי לקנות את המטריה הסטרייטית האיכותית ביותר לו יהיה מה. ומצאתי! מצאתי מקום אחד שמייבא את המטריות החזקות בעולם.

את בוטיק נפה NAPPA  ברעננה הכרתי דרך תכנית הבוקר של אברי גלעד . בעלי הבוטיק מייבאים מגרמניה את KNIRPS, מותג המטריות האלמותי שתכף חוגגים לו 100 שנים. אצל הגרמנים KNIRPS  הוא מוצר צריכה בסיסי. אצלנו יש לי תחושה, שעוד לא הפנימו שזול עולה ביוקר.

umb2

אז מה יש ב KNIRPS  הזה שיצאו לו כאלה מוניטין ברחבי אירופה? ראשית, אם לשפוט על פי מראה עיניים ופיצ'רים אובייקטיביים – המוצר מאוד איכותי. מוטות המטרייה עשויים מסיבי זכוכית וקרבון. הן עמידות ברוח ובסופות והגדולות ביניהן ישרדו גם רוחות של 120 קמ"ש (לא הייתי רוצה לנסות).

אינפורמציה לא פחות חשובה היא כי המטריות מעוצבות להפליא בשלל צבעים, טקסטורות ודפוסים גיאומטריים. בנאפה מתהדרים בעובדה כי הם הבוטיק היחיד בארץ שלמעשה מקבל את כל הדגמים כולם, בשל המסורת ארוכת השנים של הייבוא שלהם. ה KNIRPS  הקטנה ביותר קוטרה 93 ס"מ והגדולה ביותר 121 ס"מ. טוב, כראוי לצרכנית המונעת בעיקר מיופי וצבעוניות, על אף שהפעם בדקתי את המפרט הטכני  התנפלתי על המבחר כולו ובחרתי לי את מטריית הקפסולה האדומה, עם מנגנון פתיחה וסגירה ידני, שהיא הליין האלגנטי יותר, קומפקטית ונכנסת לי לתיק הקלאץ' ומתאימה לשמלה השחורה הקטנה.

בKnirps  הגדולות יש מנגנון אוטומטי לפתיחת המטריות ולסגירתן. "מטרייה מתהפכת ונשברת" אומרת לי חלי, בעלת הבוטיק בחצי צחוק, "לא אצלי". "15 שנה אני עם המטריה הזו ביד ולא קרה לה כלום. רק אתמול היה גשם זלעפות. הגעתי לאוטו, החזקתי את המוט של המטריה וכשהייתי צריכה לסגור אותה לפני שנכנסתי פנימה פשוט לחצתי על הכפתור, בלי להוציא את היד, והיא מיד נסגרה. אני לא נרטבתי מטיפה אחת אפילו", היא מחייכת בניצחון. אני לקחתי לי את הקומפקטית האדומה, כאילו נולדתי עם ה Knirps  ביד, שילמתי בחיוך גדול 299 שקלים והלכתי לי תחת הגשם והרוח מחייכת משכרון הניצחון . כמה קטנה ככה חזקה.

רינת גור

טווח מחירים: 299-390 ש"ח. בוטיק NAPPA  אחוזה 148 רעננה. 09-7410830

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

sixteen − six =