הנבחרות לסוכות

חול המועד סוכות הוא זמן אידאלי לבילוי עם המשפחה ומי שלא נופש בחו"ל יכול למצוא אירועים מאד מעניינים בחג הזה. אספנו כמה פסטיבלים ואירועים שבהחלט עונים על קריטריון האיכות והרי הם לפניכם:

פסטיבל "בציר חדש" ה-7
חגיגה של תרבות מוסיקה ואמנות עכשווית ומקורית בסימן 70 שנה לעיר יבנה. במה לאמנים ויצירות שיובילו את החידושים בתחומי האמנויות והבמה. בבכורה עולמית תועלההצגה מוסיקלית חדשה שנקראת "סימני דרך", מאת גיורא יהלום ואורן יעקובי בבימויו של משה קפטן. יותר מעשור חלף מאז מותה של נעמי שמר. סיפור חייה הוא סיפורה של הארץ הזאת. – הפקה משותפת לתיאטרון הלאומי "הבימה" החוגג 100 שנה להיווסדו עם העיר יבנה החוגגת 70 שנה. כמו כן, בין התאריכים 9-10.10 יתקיימו מופעי חוצות – מוסיקה, קרקס ותיאטרון רחוב ברחבת היכל התרבות ופעילות בסדנה לאמנות ביבנה.
08-10.10.2017 ברחבת היכל התרבות יבנה. מופע הפתיחה יתקיים באמפי תאטרון יבנה והמופע "סימני דרך" בהיכל התרבות.מופעי החוצות ללא עלות. המופע של אברהם טל, 80 ₪ בגוש הכיסאות,  60 ₪ במדשאה, "סימני דרך"- מחירי הכרטיסים: 139-199 ₪.

מוזיאוני חיפה
מאפשרים בחוה"מ כניסה חינם לתערוכות לילדים ונוער עד גיל 18. כמו כן יתקיימו פעילויות אקטיביות במחיר סמלי של 15 ש"ח כמו סדנה ליצירת קישוטי סוכה תלת-ממדיים במוזיאון העיר חיפה (04-9115888), הפנינג בא-לי-ים – אירוע לכל המשפחה במוזיאון הימי הלאומי עם מוצגים ייחודיים, מגוון פעילויות וסדנאות לילדים ומבוגרים (04-8536622).

"בובות בסוכות"
מרכז תיאטרון בובות חולון מזמין את הקהל הרחב לשלושה ימים של הצגות וסיורים תיאטראליים עם אושפיזין מפתיעים; דמויות מתוך סיפוריו של עודד בורלא, 'קטנה' המתיידדת עם החושך וכמובן… ג'ינג'ה!. במסגרת החגיגה, יועלו ההצגות "למה בכה הדג" וההצגה "טיול לילי". יתקיימו סיורים תיאטרליים ומופעים ‏קצרים.
המרכז לתיאטרון בובות- רחוב דוד רמז 13, חולון
לפרטים: 03-651648  www.bubot.net

פסטיבל מספרי סיפורים ה-24
בסימן 70 למדינת ישראל. הפסטיבל, בניהולו האמנותי של יוסי אלפי והשנה בנושא – הקיבוץ הארצי. הפסטיבל יעלה יצירה מיוחדת בביצוע בכורה למספר סיפורים ותזמורת קאמרית, "כרטיס לכיוון אחד – חלום ציוני", בשילוב נגנים עיראקיים אותנטיים, לכבוד 70 שנות המדינה. אירוע מרכזי יציב את 70 שנות המדינה במוקד יפגיש את ותיקי הפלמ"ח שיביאו סיפורים על הנס של מדינת ישראל שהתאפשר תודות לבחורים והבחורות האמיצים של פלוגות המחץ. הקרן הקיימת לישראל, מסמלי המדינה הבולטים, תחגוג 115 שנים להיווסדה באירוע עם סיפורים שלא יאמנו על רכישת קרקעות, הפרחתן, ייעורן וטיפוחן.
5 – 14 באוקטובר | תיאטרון גבעתיים | התכנייה המלאה.

יוסי אלפי - קרדיט גואי כהן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

thirteen − one =