ויהי אור

אני חייבת להתוודות שבחורף שעבר לא היינו ערוכים בבית לסערה הגדולה של החורף. כלל וכלל לא. מעבר לעובדה שהפרגולה הענקית שעל הגג ,שבימים של שמש התפארנו ביופייה, עיקמה את צורתה כליל ועציצי עשבי התבלין שלי התנפצו לרסיסים, גם נותרנו באפילה.

מזל שהיו לנו שני נרות ענקיים של סבתא ג'מילה מטיול שערכנו בתפן, שהביאו לנו קצת אור. נס גדול. החורף אמרתי זה לא יקרה לנו שנית ואת הנרות של סבתא ג'מילה אשמור לתנאי הרומנטיקה בלבד. במרץ רב התוודעתי לחברים החדשים שלי: פנס הכיס הפשוט שמלווה אותי לכל מקום כמעט בבית, כשאני עורכת את מסדרי השינה אני מצוידת בו לכל מקרה שייכבה האור באמצע הסיפור.  כמו כן שלל תאורות החירום שרכשתי בינתיים מהסניף הקרוב של הום סנטר. תקעתי בכל פינה שיש בה חיבור לחשמל כלשהו, גוף תאורת חירום. חוץ ממרק עדשים סמיך (מתכון של מיכל אנסקי) תאורת החירום הצטרפה אף היא לפק"ל הביתי שלנו בחורף.

img-20161214-wa0018

אז מה קניתי?
פנס חרום 24 LED, המתאים לנשיאה, בעל 24 נוריות וכן פנס, זמן חיים של מעל 24 שעות (מחיר 99.90) .
לחלל הסלון הגדול יותר: פנס חירום 40 LED, בעל 40 נוריות ופנס, המספק אור חזק ובעל זמן חיים של מעל 24 שעות. כשיוצאים מהחשיכה בבית הוא מתאים גם לטיולים. (מחיר 129.90)

הום סנטר מציעה גם תאורת חירום נטענת ניידת  של 90 ו-120 LED, המתאימה לשימוש בבית ובטיולים, בעלת ידית נשיאה נוחה. (מחיר: 129-149). התאורה מתאימה גם להצבה במקומות ציבוריים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

13 − 10 =