יפות בשבועות

בדקנו, אהבנו והפעם גם הגדלנו לעשות ואירחנו את מעצב הבית ירון מינקובסקי ודוגמניות מדהימות בתחילת דרכן. יש מצב שמצאנו את אמה תורמן ונעמי קמפבל הישראליות.

מינקובסקי בחר הפעם בפנים חדשות להפקת אפנה של השבועות, עם קריצה קטנה לשווקים בחוץ לארץ. אמה תורמן הישראלית בדמותה של אלה פרולוב (19) מרעננה ונעמי קמפבל בדמותה של לימור טדלה (18) מקרית מלאכי, שתיהן עושות צעדי ביכורים בעולם הדוגמנות.

הבנות יעטו עליהן את מיטב הקולקציה הבראשיתית של מינקובסקי, שייחודה הוא בעושר סגנוני, בדי טקסטיל אקלקטיים ומגוונים ותכנים תנ"כיים לבגד.

יחד עם הישענות על ערכי המסורת הארצישראלית, הבחירה של מינקובסקי בדוגמניות צעירות ורעננות, בעלות מראה אוניברסלי, קולעת לטעמי הקהל בחו"ל, הצמא לסגנון הנובו אוריינטאלי החדש הזה. "קיבוץ גלויות שכזה רק אנחנו מסוגלים לייצר" מדגיש מינקובסקי בחיוך. "וכן, אני נותן במה לפנים חדשות אצלי. אף זה סוג של אמירה חברתית בעיני, המתאימה לחג הזה".

שמלות: ירון מינקובסקי | צלם: קובי אלוני | דוגמניות: אלה פרולוב (19), לימור טדלה (18) ל"רוברטו" |איפור:  שיראל למכללה לאיפור מקצועי של מיכל אברהמי | זרים: לירז אטיאס.

7

6

1

10

2

5

11

 3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

seventeen + seventeen =