כמו גדולות

הלכתי לבדוק מה התחדש הקיץ באופנת חוף הים עבור בנות השש ובנות השבע וגיליתי להפתעתי שהקולקציה בבוטיק "פשושים" בקניון כפר סבא הירוקה, לא הייתה מביישת את בוטיק "מטלון" האלמותי לבגדי חוף וים שלנו האימהות, ברחוב אבן גבירול מתל אביב.

ולמה? תשאלו, כי האמירה הכוללת של בגדי הים לפעוטות, כמו גם האקססוריז אומרת כולה "FASHION FASHION FASHION". אם לבנים השאירו את הדפסי בוב הבנאי, המומינים ומיקי מאוס, הרי שאצל הבנות זה OUT לגמרי. אפילו אלזה ואנה כבר לא תופסות מקום של כבוד בסטנד הראשון . קיימות כן, אבל נדמה כאילו הוקפאו במי הקרח שלהן עצמן.

ובכן, אני גאה להציג את הצבעים השלטים בעונת הקיץ הנוכחית. בדיוק כמו אצלנו האימהות הדפסי האבסטרקט, הזהב והכסף כמו גם הקומופלאז', כינוי להדפס הצבאי, נמצאים במקום הראשון והם פשוט יפים וגונבים את ההצגה. בפשושים הם מקבלים מקום של כבוד. חלקם בגדי הים של אקוומאר מתוצרת ארגנטינה, מעוצבים על ידי הישראלית ג'ודי שומר -ומחירם 149.90.

בגדי הים מתוצרת פלמינגו, שלהם גם בגדי פעוטות באמת יפהפיים, מחירם 119.90 בגווני זהב וכסף, ועברו בדיקת איכות אפילו עם ….אקונומיקה.

IMG_7203

משקפי השמש המסוגננים והצבעוניים – להתעלף. כן גם כאן יש מתכתיים זהב וכסף , תואם פראדה ורייבאן, מחירם 39.90.

IMG_7204

הטופים מהתחרה הלבנה , ממש כמו שאני רכשתי לי בשנה שעברה בבוטיק טורקיז באילת, הם מבית היוצר של סוויט גירל שופ האלגנטית, ומחירם מפתיע 49.90  הקסקטים היפים וורודים לבנים ושחורים עם ניטים , מחירם בין 69-25 שקלים.

למי שתוהה כמוני האם בשנה הבאה יפתיעו אותנו בבגדי ים מאורגנזה לקטנטנות, ומתגעגע לעתים לפשטות שבילדות, הנה היא מוצעת לנו על סטנד צדדי-  בגדי הים של הלו קיטי וספיידרמן ב 19.90 בלבד.

ניתן להשיג בבוטיק "פשושים" בקניון כפר סבא הירוקה 09-8358870

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

12 + 13 =