להיפרד מ-2017 זה סרט

כל מי ששואל אותי מה אתם עושים בסילבסטר מקבל פרצוף כ"כ מעוקם ואת תשובת הקבע: "נראה לך שאני אעמוד בתור או אדחק לאיזו מסעדה או בר?" מסיבות פרטיות גם כבר מאחורינו כמה שנים טובות, כן כן כרוניקה של הזדקנות ידועה מראש.

עם זאת, כדי להרגיש מדי פעם דופק אנחנו יוצאים מגדרנו ושוקלים את הבילוי המועדף – קולנוע.

שוב ללכת לאחת מרשתות הקולנוע לא מתחשק באווירה חגיגית של יום סיום השנה הלועזית ולכן שמחתי מאד לקרוא על אירוע הסילבסטר של Muvix. למי שלא מכיר: חברת סטארט אפ חדשה, שהוקמה במטרה להמציא מחדש את חוויית הצפייה החברתית מחוץ לבית. באמצעות טכנולוגיה ומודל עסקי חדשניים, היא פותחת בפני לקוחותיה מגוון אינסופי של דרכים להקרין ולצפות בתוכן הכולל סרטים, סדרות, אירועי ספורט, הופעות, הרצאות ועוד, באופן איכותי, מהנה ועוצמתי.

קרדיט שחף הבר (1)

בשנה החולפת כבר השתתפנו באירוע צפייה מהמם בחוף הים. יש להם מתחם קונספט של בתל אביב והשנה לקראת התאריך הנכסף מוצעות שתי חבילות מיוחדות לסילבסטר:

חבילה זוגית – הכוללת הקרנה פרטית של סרט בבחירה אישית, קוקטייל קבלת פנים, שתי פיצות, אדממה ופופקורן גדול ושתייה ללא הגבלה לאורך כל הערב: יין הבית/בירה מהחבית ושתייה קלה. מחיר לזוג: 250 ₪.

חבילה ליחיד – הכוללת הקרנה פרטית של סרט בבחירה אישית, קוקטייל קבלת פנים, פיצה, פופקורן, אדממה ושתייה ללא הגבלה לאורך כל הערב: יין הבית/בירה מהחבית ושתייה קלה. מחיר: 129 ₪

31.12.2017 בין השעות 20:00-24:00 MUVIX מתחם התחנה, קויפמן פינת המרד, תל אביב, מעל קפה גרג / טלפון : 03-6909470

לפני ההגעה למקום, מומלץ להוריד את אפליקציית Muvix, באמצעותה שומעים את הסאונד באיכות פנטסטית באמצעות אוזניות בשפה שבחרנו. האפליקציה מאפשרת גם להזמין אוכל ושתייה במהלך הסרט, להזמין כרטיסים, ולהזמין חברים להשתתף בצפייה. במקרה הצורך, ניתן להצטייד בנייד ובאוזניות במקום.

קרדיט שחף הבר (2)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 + 7 =