מה הקשר?

יש ילדות עם שיער דק וגולש שהפוסט הבא לא מיועד לאמותיהן כלל וכלל. יש בנות (וסביר להניח שרוב הילדות המתוקות בישראל) עם שיער גלי, נפוח, פריזי, נקשר, מתולתל או מסולסל.

אז שיערן של צמד הבנות שלי הוא לא בקצה המאתגר של הסקאלה אבל בהחלט מצריך טיפול בבוקר אחרי לילה פרוע.

ברשימת הניסיונות שלנו יש את סדרת מתירי הקשרים של לייף (סופרפארם) שביצועיו סבירים אך לא יותר מבינוניים – עדיין יש קשרים רבים בזמן הסירוק והוא מרגיש קצת דביק אבל ריחו טוב ולא נרשמו הפרעות כינים בתהליך…

את סדרת סרקל של ד"ר פישר כולנו מכירים יש ספריי ויש קרם וכמובן שמפו ומרכך. שמפו ומרכך בעיני לא מאד יעילים בפתיחת שיער קשור מאד.

סרקל

את התרסיס והקרם ניסינו גם על שיער רטוב וגם על שיער יבש. לאחת הבנות יש שיער דק יותר וזה הספיק. לבעלת הרעמה לא ממש עזר חוץ מלהקשות. הקרם היה דווקא מצוין במקרה שלה אסף את כל השערות הסוררות, איפשר לי לסרק בלי הכאבה יתרה וכמובן מועשר ברוזמרין וגם איתו לא היתה מתקפת כינים. הבעיה מבחינתי היא העלות שסבה סביב 40 ₪ לתכשיר שבשימוש יומיומי נגמר די מהר.

ניסינו לאחרונה את הקרם להתרת קשרים של"כיף" שגם הוא מועשר ברוזמרין ואני חייבת לציין שיש בו דמיון רב לקרם של סרקל רק שבקבוק עולה 19.99 ברשתות הפארם כך שיותר מפתה עבורנו לרכוש אותו. הוא מקל על סירוק והקוקו/הצמה נשארים בעינם אחרי יום לימודים.

דכ

יש לציין גם את המברשות שמסייעות לנו במסדר הבוקר: מברשת של מישל מרסייה לסירוק קל (בדיוטי פרי עלתה לנו רק 10 דולר) והמברשת הרטובה שמחירה הוא סביב 65 ₪ אבל גם היא עושה את החיים קלים יותר עבורן ועבורי.

מברשת רטובהמישל

טיפ קטן למי שלא ניסתה: לסרק באמבטיה על המרכך ואז לסרק כשיוצאים מהמקלחת. אני קולעת צמות רפויות מדי ערב כדי שהשיער יצליח להתייבש אבל שלא קומו כמו אריות קטנות. עובד לנו נהדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 + nine =