מרווחים נקיים

לא מכבר עברתי ישורת אחרונה של טיפול שיניים יקר, כואב וארוך.

כבדרך אגב זרקה לחלל האוויר רופאת השיניים שלי שיש לי "כיסים עמוקים" בחניכיים ואם לא אדאג לנקות עם חוט דנטלי את שאריות המזון בין השיניים, אגיע מהר מהמתוכנן שוב אל כיסא העינויים.

החוורתי לא רק לנוכח המחשבה לחזור אל כסא העינויים אלא גם לנוכח ההבנה שתחזוקה שוטפת כזו לא ממש מתאימה לאישיותי העצלה. צייצתי לרופאה משהו בסגנון "אין משהו יותר קל?" תוך ציפייה לקבל מבט נוזף אבל אז הפתיעה דוק ואמרה כי יש מתקן חדש ביתי שמתחבר לכל ברז והוא מנקה בלחץ בין השיניים – ממש פעולה פשוטה שאפר לעשות כל ערב לפני השינה עם הצחצוח.

הייתי מופתעת והתחלתי לתחקר אותה בכל זאת מרגיש כמו איזה מימד שלם שפספסתי בעידן הדנטלי. מסתבר שרופא שיניים בשם ד"ר בני כהן פיתח את המוצר "סילונית" כפטנט לפני כמה שנים טובות. מאז יצאו כמה מתיימרים דומים מכל מיני חברות פארמה.

סילונית 1

למרות שהייתי בטוחה שזה הרבה מעבר לתקציב שלי, מסתבר שכל הסיפור הוא סביב 200 ₪. מגיע עם כמה פיות להחלפה בין בני המשפחה והכי הכי חשוב – ניקוי עמוק ונעים כל ערב שממש מאפשר לנשום דרך השיניים. כל יום מרגישים כמו אחרי שיננית. תתפלאו אבל גם אחרי צחצוח שיניים מושקע ככל שיהיה, כמה דרעק יוצא עם הזרם הדקיק של המכשיר…

מודה שלקח כמה ימים עד שהפסקתי להשפריץ עם הסילונית על עצמי, על המראה, על המנורה ולהשתלט על התורה, אבל ONCE שזה קרה, לא מפספסת אף הזדמנות לגרש ג'יפה מבין השיניים – הרבה יותר כיף וגם יעיל מחוט… כמוני התמכרו גם בעלולו ושתי הבננות.

לעתיד דנטלי טוב יותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

eight − six =