מריונטה עם בחירה

שמרית הילל, 39, קואצ'רית, מרצה להשראה, אינטואיציה ומוטיבציה ומנחת טלויזיה השיקה לאחרונה את ספרה הרביעי שנקרא "המריונטה" והוא למעשה רומן מתח עם המון אקשן.

השיבוץ של מאיה טלמור כמדריכת מחשבים במשרד הביטחון בקריה, היה תמוה מאוד, אך היא לא התכוונה להשתמש בקשריו הענפים של סבה, יצחק טלמור, שהיה שר הביטחון, על מנת לשנות את השיבוץ. לאחר השחרור היא קיבלה הצעה שלא הרבה זוכים לה – לעבוד במשלחת משרד הביטחון בניו יורק. הכל מסתדר מצוין, עד החקירה שפותחת תיבת פנדורה. מיליוני הדולרים שנעלמו, המיילים המאיימים, היריות בדלת הדירה, האקדח שמוצמד אליה באמצע היום, הסמים והירייה הגורלית.. יכול להיות שלא היא זו שמושכת בחוטים של חייה? ואיך חזר אל חייה יונתן? וכיצד מצאו את עצמם שניהם באטלנטיק סיטי? לא תניחו את הספר מהיד. הקצב המותח נשמר לאורך כל הספר, הרפתקה רודפת הרפתקה וכבר כשנראה למאיה שהכל אבוד – צצה תקווה חדשה בחייה. האם תצליח לפתור את מערכת היחסים שלה עם יונתן, עמוס , סבה וכל מי שמסביבה? ומי מנסה בכל כוחו להפליל אותה בפשע שלא היא ביצעה?

הילל, אמא ל-4 (כבוד!), מתגוררת בתל אביב ומצאה את ייעודה כמאמנת אישית וסופרת, אחרי הרבה מסעות בחיים.

"לאט לאט גיליתי שכל התהליכים שעברתי בחיי, הובילו אותי לדרך שבה בחרתי ואותה אשמח לחלוק עמכם. אין מטרה שהצבתי לעצמי, שלא מימשתי ואני מקווה ומאמינה שאין מטרה שאתם לא יכולים לממש בעצמכם.

אני מאמינה באנשים ומאמינה ביכולות שיש להם לנווט את חייהם בזכות הבחירה שניתנה להם. אני, באופן אישי, תמיד בוחרת. אני בוחרת להשתמש ביכולות שלי, להסתכל על החיים באופן שמשרת אותי, לפעול למען מטרות שמקדמות אותי ולא לשכוח לרגע אחד, את הערכים והבסיס שלי, שמבחינתי הם הדבר החשוב בעולם".

הילל, עושה שימוש בעולם הפסיכולוגיה החיובית וכמובן בעולם האימון, שלימדו אותה על הדרך שבה היא בוחרת להתייחס לדברים.

"העצמה היא מילה חזקה אצלי. בחיינו אנחנו נוטים לשכוח. לשכוח כמה אנחנו טובים, כמה אנחנו יכולים וכמה מגיע לנו להיות ממומשים ובעלי משמעות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

8 + 20 =