מתוק לגיטימי

מכירים כבר את הג'ננות שלי למצוא לקטנות שלי חטיפים בריאים יותר מהזבל הנהוג? אז שמחתי למצוא בסופר מארז חטיפי חלוה מיני ארוזים אחד אחד. יש אותם בטעמי וניל, פיסטוק וקקאו.

תמיד לפני שנותנת להן לטעום דברים יש בי חשש קל מהפרצוף המעוקם והקולות הנלווים (בעעעע, בלאכס, איףףף) אבל בסך הכל מדובר הכל זאת בילדות שהן צופות נאמנות של ערוץ האוכל, ערוץ הבריאות ומבינות את פרימידת המזון היטב.

קיבלו כל אחת חטיף חלוה ולמרות שזו לא ההיכרות הראשונה שלהן עם המאכל, התלהבו יותר מהרגיל והתחננו שאוסיף להן אחד כקינוח לארוחת עשר, כך עשיתי מאז.

עושה רושם שפרט לטעם הטעים (ואני מוחלת לנוכחות הסוכר בגלל נוכחות של 50% טחינה גולמית) הן התלהבו מזה שהאריזות הצבעוניות משוות לחטיף מראה של ממתק.

אני גם שמחתי שזה מתאים לתיק האוכל הצפוף ולא יימס להן בחום או יימרח להן בתיק.

עוד בשורה משמחת היא שעל מדף שכן בסופר יש את אותו מוצר בדיוק רק ללא סוכר. בכל חטיף מיני ללא סוכר רק 49 קלוריות וזה סוגר את הפינה להתקפי מתוק בדיאטה. גם העובדה שהם ארוזים אחד אחד פסיכולוגית משפיע על הפיתוי לבלוע עוד ועוד ללא בקרה.

יש במארז עם סוכר 18 חטיפים ובמארז בלי סוכר 15. המחיר הוא סביב 10 ₪ שזה לגמרי הוגן. שני המוצרים למי שמתעניין, בגדר כשר פרווה ובהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

יאמי!

20170506_093406

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

three × 5 =