סיר עם אחריות

סולתם עוטה חזות חדשה ועל אף שחוגגת כבר 70 שנות ייצור ופעילות, היא כיום נראית יותר כמו צעירונת ולא קשישה. עד היום סולתם הוא מותג סירים הנתפס איכותי ומוביל ובשנה אחרונה הרשת הובילה שינוי תדמיתי הכולל שינוי לוגו, פרידה מה"רדד", הרחבה של מגוון המוצרים ופתיחת חנויות קונספט מעוצבות.

אנחנו הצרכנים לא שוכחים להם את הבטחות האחריות לכל החיים (יציאה שיווקית גאונית שכבר תקפה עשרות שנים ובסקרי קבוצות מיקוד רוב גדול של הצרכנים עדיים תופסים את סולתם איכותי ועמיד לאורך זמן.

IMG-20180205-WA0006

אז לכבוד מה התכנסנו פה? סולתם השיקו ליין חדש של סירים שאני אישית מאד התחברתי אליו. לסדרה קוראים "TRIO" – סירים ומחבתות מנירוסטה עם טכנולוגיית 3PLY  המשלבת שלוש שכבות למעטפת אחידה: שכבה פנימית מנירוסטה, שכבה אמצעית מאלומיניום טהור ושכבה חיצונית מנירוסטה. השכבות מוצמדות בטכנולוגיה חדישה והופכות לגוף אחד.

ובעברית צחה: הולכת חום שווה ואחידה מהבסיס לדפנות. אין חלק שנשרף וחלק שנשאר נא כמו שקורה בהרבה סירים . הבישול אחיד. היצרן מבטיח גם קיצור זמן הבישול וחסכון באנרגיה – לא מוסמכת לבדוק יחידות אנרגיה אבל כן יכולה לומר שמאד מאד מרוצה מתוצאות הבישול. כבר צלחנו יחד אני והסיר כרוב ממולא, דגים ברוטב ופשטידת מחבת.

רכשתי סוטאז' נירוסטה 5 ליטר וחייבת לציין שפרט לעיצוב המקסים שממש עושה חשק לשים את הסיר באמצע השולחן, גם אותי קנתה ההבטחה לאחריות לכל החיים וכמובן כמובן לבטיחות בשימוש (לא מכיל שום חומרים רעילים הנהוגים בחלק מהסירים).

מוי מוי אהבתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

17 + seventeen =