קוסמטיקה כחול-לבן

תמיד יש נטייה לחשוב שרק קוסמטיקה של מותגים גלובאליים מפורסמים מיטיבה עם העור אך מניסיון שלי, חברות קוסמטיקה כחול-לבן "לא פראייריות" ונותנות פייט מצוין, בייחוד כאלה שמשתמשות בתמציות על טהרת הטבע.

למרות שהינה חברה ותיקיה מאד בשוק הישראלי, את "מורז" גיליתי רק בחודשים האחרונים. התמחותם היא בפיתוח ובייצור מוצרים לטיפול וטיפוח העור, המבוססים על תמציות צמחי מרפא. בשיטות ייחודיות של מיצוי צמחי מרפא ובייחוד צמח הפוליגונום מעמק יזרעאל והגליל נבנה ליין מוצרים אותם ניסינו ורובם יעילים ונעימים עד מאד. ראיתי לנכון להדגיש 3 שמבחינתי מככבים:

  1. מסיכת פוליגונום לטיפול ושיקום שיער פגום עם תמצית 65% Polygonum – לאחר חפיפת השיער מרחתי את המסיכה בנדיבות לעשר דקות (מי יכול יותר? קר!) השיער מצד אחד נעים ואין בו קשרים אך מצד שני לא מרגיש כבד או שומני. אחרי כמה שימושים מוצלחים החלטתי לנסות גם על הבנות (7) וגיליתי בשורה משמחת בעולם הקשרים הבלתי ניתנים להתרה של ילדות ארוכות מחלפות – מסרקת אותן עם המסכה באמבטיה והשיער נשאר רך עד הבוקר הבא. המסיכה מתאימה לשיקום ולטיפול בכל סוגי השיער.
  2. ג'ל ניקוי פנים – ג'ל שקוף שיש בו בקושי ריח ומבוסס על בסיס פרחי קמומיל ואכילאה. מכיל 85% תמציות צמחים. ניסיתי במקלחת עם מים. לאחר עיסוי קל נוצר קצף מתון ואחרי שטיפה העור מרגיש ממש נקי ומאוזן. למי שסובל/ת מגירויים – זה מאד מתאים. לכל עונות השנה.

    20170318_202843

  3. קרם כפתן לכפות הרגליים – את זה דווקא ניסיתי על בעלולו כשנחה עלי רוח טובה באחד מהערבים האלה מול הטלוויזיה כשנזכרים שיושב לידך בן זוג… וכנראה היתה זו טעות חמורה כי מאז נדחפות אל חיקי זוג כפות רגליים על בסיס יומי שמנסות לקבל עוד מהטוב הזה. פה תמצית הפוליגונום עומדת על שיעור של 75% . הוא בעל מרקם נעים מאד ומגמיש עור יבש אפילו כזה של עקבים סדוקים.
    20170318_203255

ממליצה מאד לנסות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

twenty − fourteen =