קרם מחליק קמטים – האמנם?

ובכן, אחרי קמפיין מאסיבי של הקרם "פורץ הדרך" של חוה זינגבוים – PROPHESY, לא עמדתי בפרץ והייתי חייבת לרכוש ולנסות גם אני.

כמה מילים קודם על משבר גיל ה-40 ואובססיית הטיפוח שבאה איתו: גם מי שבבסיסה אין מודעות לטיפוח בגיל צעיר והיא נטולת איפור או תכשירים, בשנות ה-30 המאוחרות הטבע עושה את שלו ומתחילים להופיע קמטוטים, צניחות, כתמים ומה לא.

יש שמקדימות תרופה למכה ופונות ישר לפלסטיקאים ויש את הנאבקות כמוני שמוכנות לנסות פחות או יותר כל תכשיר המופיע בשוק ועטוף בסופרלטיבים כמו: "חדשני", "מהפכני", "רפואי", "מוכח".

את הקרם שהשיקה לפני חודשים לא מעטים חוה זינגבוים, עטף מסע יחסי ציבור לא רע, שהצליח להחדיר את המוצר לכל מהדורת חדשות, תכנית בוקר (שלא נדבר על הקמפיין הדיגיטלי שגרם לכל מתעניינת להיות רדופה במודעות לפני ואחרי).

אז לא היה קל להוציא 575 ש"ח אבל במלחמה כמו במלחמה – כל האמצעים כשרים. רכשתי קרם שמגיע באריזה די קטנה של 60 מ"ל שלפי הוראות השימוש מספיק לכחודש ולא יותר.

הייתי סקפטית ומלאת תקווה כאחת. אין לי קמטים עמוקים, באמת שלא, אבל אלה שיש מטרידים דיים. במקביל אמי רכשה וגם חברה (בשנות ה-60 לחייהן). התחלנו להשתמש פעמיים ביום תקופה של כחודש.

מסקנותי להלן:

  1. למצב התחלתי הקרם מאד אפקטיבי. כפי שמופיע בתמונה שצירפתי (ובחיי שלא עברה שום פילטור) העור נראה בריא יותר, חלק ומוזן.
  2. בקמטים שבצדי האף ניכר שיפור וזה באמת מה שהפריע לי כך המטרה הושגה.
  3. לקמטים עמוקים – אין השפעה מרחיקת לכת כמו על עור שרק מתחיל להזדקן. המשתמשות מדווחות על עור מוזן ופחות יבש אבל לא נעלמו ולא התמלאו הקמטים המשמעותיים.
  4. יש השפעה מסוימת על מראה השפתיים. לא הייתם מצפים ששפתיים דקות ייראו אחרי כמו שפתיים מנופחות אבל בהחלט יש תחושה של חיות ושל גוון יותר חי.
  5. נכון, התוצאה מצדיקה ללא ספק שימוש רצוף בקרם אך לצערי 600 ש"ח לחודש לא היו משהו שיכולתי להתמיד בו. מיועד כנראה למי שממילא מוציאה סכומים גבוהים על תחזוקה פלסטית ואז יחסית להזרקות זה יכול להיות משתלם. למעמד הביניים זה יכול להיות קצת כבד. מה גם שקמטי הדאגה לחשבון הבנק כנראה לא יוסרו באמצעותו.

הפסקתי את השימוש לצערי בגלל העלויות. כן יכולה להעיד שלא קרה אסון ולמרות ההפחדות, העור לא נפל כמו אחרי זריקות אלא חזר אחורה.
prophecy-cream1-341hocao9jipvtx36gd1c0

המוצר הבא שניסיתי הוא BIO OIL  אשר רבות ונצורות דובר עליו ועל יכולות שיקום העור שלו. הוא עשוי ממרכיבים טבעיים ברובו ובפורומים של נשים אחרי לידה יש דיווחים (בתקווה שאותנטיים ולא שתולים) של נשים שמרחו אותו על צלקות של ניתוחים קיסריים ונדהמו מהריפוי המהיר. כמו גם סימני מתיחה.

השימוש בו פשוט ביותר: מורחים לפי ההוראות, בוקר וערב, ואחרי כשלושה חודשים, ולפעמים גם לפני כן, אמורים לראות את התוצאות.

מאז השקתו בשנת 2002 דובר רבות בארץ ובעולם אבל ויש פה אבל גדול. אני לא ראיתי שיפור משמעותי, השמן נעים ונספג מהר. ריחו נעים אבל לעור פנים ולמטרת אנטיאייג'ינג – מבחינתי לא סיפק את הסחורה.

3_36

מבחינת עלויות, כאן זה הרבה פחות כבד – 60 מ"ל ב-60 ש"ח בדר"כ ובגודל 125 מ"ל העלות היא סביב 110 ש"ח.
אני מצאתי את האריזה הגדולה ב-60 ש"ח כולל משלוח באתר i herb  המעולה.

לא אמשיך לרכוש.

המוצר האחרון עליו אני רוצה לפרט הוא קרם לילה מסדרת "רנובה" של אנה לוטן. ברוב המקרים אפשר להשיג מוצרים מהסדרה הזו אצל קוסמטיקאיות מקצועיות אבל אני רכשתי מהאתר שלהם את קרם הלילה. הוא זכור לי משימוש לפני שנים אבל כנראה הגירסה החדשה שופרה והוא פשוט חלומי לבעלות עור יבש. שמנוני וכבד זה נכון ולכן צריך למרוח בלילה אחרי מקלחת או שטיפת פנים.

אין לו התיימרות או תפקוד של קרם מחליק קמטים אבל בטווח הארוך ההזנה שהוא נותן לעור יבש מאטה את קצב ההתקמטות ואת המראה המט והאפור של עור מתבגר. קופסה די גדולה עולה בסביבות 100 ש"ח שעם זה אפשר לחיות בשלום.

לסיכומו של קמט: מילוי מוחלט של קמטים ניתן להשיג באמצעות רפואה פלסטית בלבד.
חידוש ורענון העור המתקמט בתחילת הדרך – פרופסי מעולה.
ביו אויל – מרענן ולא יותר.
רנובה – מזין לטווח הארוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 × three =