רגל הזהב

כשבא לי להתפנק על אמת ולחתוך משגרת היומיום, כשאני "נופלת מהרגליים" ו"כל העולם על הגב שלי", אני מוצאת את עצמי מכוונת את ההגה של האוטו  לסניף של  Yullia בכפר שמריהו. זה טוב לי משתי סיבות הראשונה היא, כי הפדיקור שם הוא פשוט מעולה, ובאשר לתודעת השירות, בדקתי ומצאתי, כי היא גבוהה במיוחד בקרב הצוות המטפל. אני לא יודעת אם הדבר שייך למנטאליות האירופאית המרוכזת שם על ידי הבנות, אבל מאד ייתכן שכן. הן פשוט עמלות וטורחות, מקציפות ומסקרברבות, עד אשר כף הרגל שלי מצוחצחת, ממורקת ועשויה היטב.

אני מתיישבת לי בנוחות על כורסת העור המדליקה ומכוונת את עצמת המסז' שבא לי באותו הרגע. בפעם האחרונה כשהייתי שם זכיתי לפדיקור איכותי, כשלצדנו ישבה והתפנקה לה לא אחרת מאשר היזמית והבעלים, יוליה גל, (34), אשר עלתה ארצה בגיל 17 מאוזבקיסטן, התפרנסה מניקוי בתים, והשאר היסטוריה.

יוליה

גל חולשת כיום על עשרה סניפים בכל רחבי הארץ, ומציעה פדיקור ומניקור טופ קלאס ובשעות נוחות. כיצד בחנתי את הרמה הגבוהה? קודם כל בהיגיינה המוקפדת לעילא ובניקיון הניבט מכל מקום בסניף. בחזרה לגל, ניצלתי את המומנטום וביקשתי ממנה, שתיתן לנו טיפים לימות הקיץ המהבילים הכיצד זה נוכל לשמור, איך לא ,על טיפוח כפות הרגליים.

מריחת קרם רגליים איכותי מדי ערב ושימוש בגרביים 100% כותנה:

על מנת לשמור על עור בריא וחלק יש למרוח מדי ערב את כפות הרגליים בקרם רגליים איכותי ועשיר, המכיל וויטמינים ולאחר החדרת הקרם וייבושו לגרוב גרביים 100% כותנה. חשוב שמריחת הקרם תתבצע עד מעל הקרסול , שם העור דק במיוחד ועם השנים נוטה להתקמט

טיפול פדיקור תכוף

בקיץ יש להקפיד לבצע פדיקור לעיתים קרובות וחשוב להמעיט בשימוש בסכין . השימוש בסכין גורם לסדקים בעור ולצמיחה מהירה של העור בכפות הרגליים. יש להשתמש בסכין רק כשהעור קשה במיוחד ובעצה אחת עם הפדיקוריסטית. כמו כן, אני ממליצה לעור יבש וסדוק, להוסיף לפדיקור טיפול פארפין, המבוסס על שעוות פארפין חמה בשילוב שמן לוונדר טהור. הטיפול מרכך את עור כפות הרגליים, ממריץ את זרימת הדם ומסייע למראה עוד חלק ובריא. החום והלחות שהוא אוצר בתוכו, מזרימים דם לאזורי הרגליים ומספקים חמצן לרקמות.

יוליה סניף הרצל תל אביב

ייבוש הרגליים כליל

לאחר המקלחת או הרחצה בים חשוב מאוד לייבש טוב טוב את כפות הרגליים

אמבט סבתא

במיוחד בעונת הקיץ יש להכין בבית תערובת של שמנים כגון: לוונדר, שמן זית, שמן אקליפטוס, ולהשרות את הרגליים באמבט עם מים חמים בתוספת תערובת השמנים לפחות חצי שעה

 קרם הגנה גם בכפות הרגליים

 בעת החשיפה לשמש ובעיקר בעת נעילת כפכפים או סנדלים, חשוב ביותר למרוח קרם הגנה על מנת להגן על כפות הרגליים מנזקי השמש

אחרי קבלת הטיפים, מצוידת בערכת פדיקור רב פעמית,  לא וויתרתי על חצי שעה של FOOT MASSAGE אצל מליטה, או אז החוויה הייתה בשלמותה ויצאתי עם רגל אלוהית.

עלות פדיקור: 195 ש"ח

עלות עיסוי כף רגל: 129 ש"ח

החורש 2 כפר שמריהו | 09-8827044

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

six + 16 =