שאר ירקות

אמת היא שמאד זמין, נוח וזול ללכת לסופר, לירקניה או לשוק ולבחור ירקות ופירות. אבל מודה שהטרנד החדש של בוטיקים לפירות וירקות מפתה אותי. בניגוד לירקניה המסורתית או לרשתות המזון ההמוניות, בבואי לבחור בבוטיק ירקול בצל או תפוח אדמה,ידי לא ימלאו בוץ או עלים מיותרים, לא יקפוץ עלי נחש מתוך הסטנדים ולא יהיו תולעים בחסה. מה שכן יהיה לי לי זה מגוון עצום של זנים, צורות וצבעים שמיד תופסים את העין.

חנות קונספט חדשה לפירות וירקות VEGGIE ברמת החייל. צילום ליאור סוויסה (142)

מגמת הבריאות הרווחת גם בישראל וכמובן בכל העולם מביאה אותנו למצב שכדי להשיג עשבים מיוחדים כמו ספירולינה, עשב חיטה או שמנים מיוחדים כמו המפ, צריך בנוסף לקניות השוטפות גם לחפש חנויות טבע. מי שטבעוני בכלל צריך לטרוח כדי למצוא את כל המרכיבים למנות שלו.

אז שוו בנפשכם את תחושת המיגנוט שעלתה בי עת עברתי ברחוב הברזל ופתאום נעצרתי מול VEGGIE, חנות קונספט – מתחם אסתטי מעוצב ומגרה שמשלב את כל צבעי הקשת בתוך עיצוב אורבני.

כמובן שמיד שלפתי שקיות והתחלתי ללקט סחורה ומיד הבחנתי במיצים טריים הנסחטים במקום, אבל מהסוג המתוחכם שמשלב אלמנטים נוספים. התגריתי מאד גם למראה הכריכים הבריאותיים המרקים והסלטים שמסתבר שמוכנים במקום ע"י שף. אני לא טבעונית ולא עשירה אבל בחיי שקשה לעמוד במראות ובריחות. יש גם תבשילים טבעוניים וטריים שמתחלפים מדי יום.

חנות קונספט חדשה לפירות וירקות VEGGIE ברמת החייל. צילום ליאור סוויסה (161)

מי שצריך לארח יקבל עצות על בישול, אירוח והגשה מצוות המכירה האינפורמטיבי וגם עבודת האירוח תהיה קלה יותר עם לקטי ירקות טריים להכנת מרק + הוראות הכנה, פירות קלופים באריזות נוחות, מגשי אירוח, כלי הגשה ועוד.

חזרתי הביתה עם קופסת פומלה מפולטת, כרובית משונה ויפה, לקט ירקות שורש, והאמת הופתעתי לגלות שהגשה אחרת שכנעה את הבנות שלי לנסות ירקות שמעולם לא הסכימו בעבר, אז כנראה שבאמת "העיניים אוכלות".

לא שמדובר בסחורה חקלאית זולה במיוחד, אבל מקבלים כאן תמורה אחרת – נקייה, מובחרת, מגוונת ונעימה להגשה ולאכילה.

לסיכום, לא מפסיקה לקנות בסופר אבל באה לפה פעם בחודש להתפנק עד העצם….

החנות פתוחה מ-08:00 ועד 20:00 בערב ברציפות, רחוב הברזל 32. רמת החייל ת"א.

ואני כמובן, ממליצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × 5 =