תמרים כבשו אותי

מי שכבר עוקב אחרינו מכיר את החפירות שלי על בין בריא לטעים בעיקר בהקשר של ילדים מתוך קרציתות אימהית שיקבלו ערך תזונתי נאות, קצת רגשות אשמה של אמא עובדת שלא מספיקה לספק את הסחורה באוכל ביתי יומיומי וגם קצת סלידה ממזונות מעובדים/משמינים/מזיקים. אז במסגרת חיפושי אחר "הרע במיעוטו" אני ממשיכה, מחפשת ומתנסה איתן ועליהן במזונות מתיימרים בבריאות ונתפסים כפינוק.

חייבת לציין שחברת רפאל'ס מהצפון היא תגלית מעניינת בעיני, החברה (מתבססת על חזונם ומסירותם של שני אחים מהצפון) מתמחה בייצור ושיווק של מוצרי מזון טבעי אשר כולם על טהרת הרכיבים הטבעיים, ובחלק גדול ממוצריה אין תוספת סוכר, רכיבי חיטה (מתאים לרגישים לגלוטן) , ללא חומרים משמרים או שומן טראנס אבל כן עם הרבה סיבים תזונתיים, נוגדי חימצון.

טעמתי חטיפי דגנים שלהם שהיו נפלאים בעיני ובעיני הבנות (אני אהבתי את כל הטעמים, הבנות נטפלו לאלה שבטעם שוקולד עם קקאו) שנקראים "פוזיטיב" אבל מה שכבש כאן את כולנו וגם את האורחים שהיו לנו בסוכה זה חטיף התמרים החדש שנקרא "טראפלס תמרים מן הטבע" –  נראה כמו כדורי שוקולד עטופים בקוקוס ארוזים אחד אחד וכשמסתכלים ברכיבים ממש לא מתחשק להגביל את הילדים שחוזרים בצווחות של "בא לי עוד" ומיד מפרגנים  להם בעוד – תמרים כבושים, סילאן טבעי, קשיו, קוקוס וקקאו. לא רק הבנות שלי שרגילות לניסויים ולשגעונות שלי זרמו, טעמו גם חברים אקראיים שלהן שהתארחו אצלנו בסוכה וגם בהחלט ערב לחיכם של ההורים עם הקפה! אהבנו פלוס פלוס.

 

קיים בכל סופר. עולה סביב 14 ₪ לאריזת שישייה. לא הכי זול אבל סופר איכותי וגם מאד פרקטי לבית ספר כי עטוף בנפרד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

19 − seven =