קולינריה חייתית

"הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם", אני מכירה גם לא מעט בעלי חתולים שיעידו כך. לכן כנראה שיעור בעלי חיות המחמד בישראל ובעולם הוא גבוה מאד. מי שגידל חית מחמד יודע שהם מצריכים  טיפול וטיפוח ממש כמו עוד צאצא במשפחה: חיסונים, תילוע, פשפוש, ניקוי שיניים, שבבים, תספורות ומה לא… אז באוכל נחפף????

תתפלאו אבל יש מותגי מזון לכלבים המשלבים רכיבים לא טובים בעבורם וכשהם לא ניזונים באופן נכון להם הם לא מאריכים ימים כל וטרינר יאשר זאת.

יש לשים לב שבמזון שאנו רוכשים אין רכיבי מזון אלרגניים או דגנים, חיטה, גלוטן, תירס, סויה, מוצרי חלב, חומרי צבע מלאכותיים, חומרי טעם וחומרים משמרים.- כל אלה לא מותאמים לקיבתם העדינים של בעלי החיים ויוצרים להם מחלות שונות בקיבה ובמעיים

מה שהם כן צריכים לכלול זה הרבה חלבון ושומן, פרוביוטיקה, ירקות.

Print

אחרי שנים של שימוש במותג מזון מקומי עבור אוויטה, הפודלית שלנו, התוודעתי בעקבות המלצה ששמעתי מחברה למותג המזון האמריקאי Wellness Core שמגיש מזון בריא לבעלי החיים.

בארץ המשווקים הבלעדיים של המותג נקראים  "CONTIPET". מותג החברה Wellness Core ותיקה מאוד בשוק המזון לחיות מחמד המתמחה בפיתוח מיני מזונות איכות לבעלי חיים. צוות הפיתוח של החברה כולל דיאטנים, וטרינרים המתמחים בתחום המזון.

הפילוסופיה שלהם ברורה: כלבים וחתולים, בהסתמך על מוצאם הקדמוני, משגשגים על תזונה המורכבת בעיקר מבשר ולכן כל פורמולה מכילה ריכוז גבוה של חלבון מן החי באיכות גבוהה, כגון בשר, הודו או סלמון, בשילוב תערובת ייחודית של ירקות ומזונות בריאים, תוספים צמחיים וערכים תזונתיים גבוהים מספקים את התזונה האולטימטיבית.

אוויטה ישר התחברה לטעם של כל סוגי המזון שהבאנו ופרט לשיפור משמעותי בריח שיש לה מהפה, אני גם שמה לב למראה מבריק ובריא יותר של הפרווה.

מוצרי ה-Wellness של Core נמכרים לכלבים וחתולים בוגרים וגורים ומגיעים בגדלים שונים בין 1.5 ל-10 ק"ג בטווח מחירים: 99-389 ₪. ניתן להשיג בחנויות המובחרות בלבד ולקבל מיד באתר שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

twenty − 10 =