על האיצטבה

מכירים את זה שמתכננים לרכוש משהו וחוזרים הביתה עם משהו לגמרי לא צפוי? זה בדיוק מה שקרה לי בחמישי האחרון. שמתי פעמיי אל קניון איילון, האהוד עלי, בכדי לרכוש בגד לאירוע. תוך שאני משייטת ברחבי הקניום הופ! צדה את עיני חנות פופ-אפ עם דוגמאות ועיצובים שהיפנטו אותי להתקרב.

מהר מאד הבנתי שמדובר במערכות של מדפים וכונניות, מותג חדש בארץ שנקרא ROOMAKES. הסגנונות המגוונים והמיוחדים לא היו שום דבר שדומה למה שאני מכירה מחנויות "עשה זאת בעצמך" או בחנויות לעיצוב הבית.

ממש הרגשתי את האימפולסיביות משתלטת עלי וניסיתי לחשוב האם אנחנו באמת צריכים כוננית חדש… מיד הבנתי שתמיד צריך מקומות אחסון ואם מדובר בחפץ דקורטיבי – מה טוב!

התחלתי לתחקר את המוכרן הנאה על טיב המוצר והוא סיפר וגם הראה לי אסמכתאות על הטכנולוגיה החדשנית של פלסטיק מודפס עם פרופילי אלומיניום. הופתעתי שכל זה ידידותי לסביבה.

בגלל שאנחנו מעצבים את החדר של הבנות מחדש (מגרדים מהקיר כל סימן להלו קיטי ומנסים לשוות לו רצינות כיאה לבנות 7) החלטתי לרכוש כוננית בסגנון מודרני וצבעוני. היה מרגיע לשמוע שהכוננית יציבה ובטיחותית ושכל מדך מסוגל לשאת עד 10 קילו.

כוננית איקס רטרו 4 מדפים של ROOMAKES. מחיר השקה 531 שח. צילום סטודיו SITTON לעיצוב

צלצלתי לבעלולו, בכל זאת מלאכת ההרכבה מונחת עליו וכצפוי קיבלתי גניחה בסגנון "הלך הסופ"ש?" ואז כדי לחסוך מעצמי ויכוחים העברתי את הטלפון הנייד למוכרן החביב וזה הסביר לבעלולו שמדובר בפטנט חדש –  הרכבה פשוטה ומהירה תוך מקסימום 5 קטנות (סטייל "לגו").

כוננית 2 מדפים עם גב עלתה לי רק 377 ₪ במקום 471 ₪ משום הנחת תקופת ההשקה. היעד הבא הוא כוננתי 4 מדפים בסגנון כפרי לפינת האוכל… (הבטיחו שישלחו לי הביתה).

דגמים ניתן לראות באתר או בפייס שלהם.

תציצו ותתאהבו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

twenty − sixteen =